Sorry, dit evenement is niet meer beschikbaar

LE MARIAGE ARRANGÉ​ - de keuze van Jos van der Sommen

“Het beeld Le mariage arrangé (2021) van Henk Visch ervaar ik als een soort verlangen naar schilderen, of misschien is het wel een beeld dat wil zeggen: “ik zou graag een schilder willen zijn”. 

Om over dit verlangen naar schilderen door te gaan staat in iedere ruimte van het Albert van Abbehuis een beeld van Henk Visch dat mogelijk een gesprek aangaat met een of meerdere schilderijen.

Voor dit gesprek zijn vijf kunstenaars uitgenodigd, waarvan ik er vier niet persoonlijk kende. In het verleden heb ik werken van hen gezien en ze verankerden zich op mijn netvlies.

Zo wordt deze tentoonstelling een gesprek tussen uiteenlopende benaderingen, verschillende beeldtaal, twee- en driedimensionaal werk, waar hopelijk een geschikte partner uit voortkomt”.

Met werk van Takeshi Makishima, Els Nouwen, Mari Reijnders, Toni van Tiel, Birde Vanheerswynghels en Henk Visch 

Wanneer

  • Openingstijden

    Donderdag 13.00 - 17.00 uur
    Vrijdag 13.00 - 17.00 uur
    Zaterdag 13.00 - 17.00 uur
    Zondag 13.00 - 17.00 uur

Waar